Evde fizik tedavide bütüncül ve multidisipliner yaklaşım

Evde Fizik Tedaviyi bir üst seviyeye taşıyoruz.

Marmara Fizik Tedavi

Hakkımızda
Marmara Evde Fizik Tedavi Türkiye’de en iyi fizik tedavi hizmetini verme ve altın standartlarda hasta - fizyoterapist portföyü oluşturma hedefiyle 2017 yılında kuruldu. İlk yıllında yalnızca İstanbul il sınırları içinde hizmet veren kurumumuz 2019 yılında ise ‘’en iyi fizik tedavi’’ mottosunu Türkiye’nin farklı illerinde ihtiyacı olan her hastaya ulaştırmak adına Kocaeli, Bursa, Ankara ve İzmir’de de hizmet vermeye başladı.
Counter image
6500 +
HASTA SAYISI
Counter image
100 +
KAYITLI FİZYOTERAPİST
Counter image
300 +
ÜLKE GENELİ İŞBİRLİĞİ

Kurucu ekipte bir nörolog ve 2 fizyoterapistin bulunduğu yönetim kurulunda birlikte çalışılacak kişilere yeterlilik açısından çok sıkı testler uygulanmaktadır. Bu da iyi fizyoterapist-iyi hizmet döngüsünü kaçınılmaz hale getirmektedir. Marmara fizik tedavi bünyesinde düzenlediği kurs ve eğitimlerle personellerini güncel bilgilerle donanımlı hale getirerek evde fizik tedavi alanında lider kuruluş olma hedefine hızlı ilerlemektedir.

Hasta için yapabileceklerinin tamamını düşünen ve uygulayan, hastayı araştırmaktan, bilgi paylaşmaktan asla sıkılmayan, her hastanın yüzünün gülerek, bize ödediği ücretin hakkını verdiğimizi düşünerek taburcu olmasını amaçlayan bir ilkeyle devam ettik.

İlk hastamızı nasıl hevesle aldıysak her gün bu hevesinden hiçbir şey kaybetmeyip aksine yükselten ekibimizle aşkla ve şevkle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Normal fizik tedavi anlayışının yanında manuel terapi, kayropraksi ve osteopati gibi yaklaşımlarını gerektiğinde kullanan uzman ve yetkin kadrosuyla fark yaratan ekibimizin gelecekteki en büyük hedefi güncel tedavi yaklaşımlarını Türkiye’ye tanıtan öncü kuruluş olmaktır.

Kısa süre içerisinde farkını ortaya koyan kurumumuz on binlerce güler yüzlü hastaya, onlarca uzman fizyoterapiste ve birçok lokal iş birliklerine ulaşmıştır.

Farklı bir fizik tedavi anlayışıyla tanışın

Osteopat Fizyoterapistlerle Osteopati
Sertifikalı Fizyoterapistlerle Manuel Terapi
Diyetisyenlerimizden Online Beslenme Programı
Psikologlarımızdan Psikolojik Destek

Profesyonel ve Güler Yüzlü Ekibimiz

Uzman ve Deneyimli kadromuzla, ilk günkü hevesle en iyi evde fizik tedavi hizmeti için buradayız.

Şimdi Bizi Arayın 0216 334 50 89

Hastalarımız ve Ailelerinden Yorumlar

Hasan Yücetaş
Hasan Yücetaş

Evde fizik tedavi hakkında başlangıçta çekincelerim vardı. Bir arkadaşımın önerisiyle Marmara fizik tedaviye ulaştım. Terapistim bir halı saha maçından sonra meydana gelen diz problemlerimi atlatmamda çok yardımcı oldu. Benim için son derece faydalı bir tedavi deneyimiydi.

Saime Altun
Saime Altun

Fibromiyalji ağrılarımı dindiren, güler yüzüyle bana moral veren ekibinize buradan teşekkürlerimi iletiyorum.

Feride Yanmazer
Feride Yanmazer

Annemin tedavi merkezlerine gitmesi mümkün olmadığından Marmara Fizik Tedavi ile tanıştık. Son derece faydalı bir süreçti, çalışmalarınızda başarılar.

Nesrin Pehlivan
Nesrin Pehlivan

İstanbul koşullarında çok çok büyük kolaylık sağlıyorsunuz tedaviye ihtiyacı olanlara. Teşekkürlerimi iletiyorum. Ameliyat sonrası vakit kaybetmeden fizik tedavi alınmasını tüm ortopedi hastalarına tavsiye ediyorum. Kesinlikle çok daha hafif bir iyileşme süreci atlatabilirsiniz.

Ücretsiz Muayene Seansı

Evinize gelip ücretsiz muayene ediyoruz

Her hasta için özel ve detaylı muayene hizmeti.

Deneyimli ekibimiz talep ettiğiniz randevu tarihi doğrultusunda evinize gelerek muayenenizi gerçekleştirmektedir. Vücut kitle indeksiniz, duruş ve kas yapınızı da değerlendirilerek sizin için en ideal tedavi planını belirleriz.
Özellikle hastanın hareket kabiliyetinin kısıtlı olduğu durumlarda, evinizin konforu ve hijyeninde teşhis yapılması hem tedavilerinize vakit kaybetmeden başlayabilmenize hem de en yüksek verimi alabilmenize imkan tanımaktadır.

Pek çok rahatsızlığın iyileşme sürecinde en önemli adımı olan fizik tedavi, yalnızca alanında uzman sertifikalı fizyoterapistler tarafından yapılmalıdır. Yapılan araştırmalara göre hastaların %42’si bu konuda bilgi sahibi iken %37’si tüm sağlık personellerinin yapabileceğini düşünmekte.

Türkiye’nin en iyi fizyoterapistlerinin bulunduğu ekibimizle her hastanın ihtiyacına yönelik evde fizik tedavi programının planlanması ve uygulanması en önemli ilkemizdir. Gerekli görüldüğünde osteopat eşliğinde osteopati tedavisi, diyetisyen eşliğinde beslenme programı, psikologlarımızdan psikolojik destek gibi multi disipline bir tedavi anlayışının uygulanmasını vaat etmekteyiz.
Marmara Fizik Tedavi bünyesinde ameliyatsız fıtık tedavisi, klinik (medikal) masaj, klinik pilates, manuel terapi, kupa terapi, kuru iğneleme konularında uzman fizyoterapistler barındırmaktadır.
Yalnızca Alanında Uzman Ve Lisanslı Fizyoterapistler
Kişiye Özel Komplike Tedavi Uygulamaları
Sıra Beklemeden Erken Teşhis ve Tedavi
Her Yaş Grubuna Uygun Geniş Uzman Kadrosu
01
Bizi Arayın
Telefon numaralarımızdan veya web sitemizdeki iletişim formlarından Marmara Fizik Tedaviye ulaşabilirsiniz.
02
Randevu Oluşturun
Talep ettiğiniz gün ve saatte sizi ziyaret ederek muayenenizi ve tedavi programınızı gerçekleştirelim.
03
Size Uygun Programı Seçin
Tedavi yol haritanızın belirlenmesinin ardından ihtiyacınız olan seanlar için size en uygun saat aralığını belirleyip, tedavilerinizin aksamamasını sağlayalım.