Blog

Evde Felç Fizik Tedavi

Evde Felç Fizik Tedavi

Evde felç fizik tedavi uzman fizyoterapistler ve doktorlar aracılığıyla Marmara Fizik Tedavi size bir telefon kadar yakın. Marmara evde fizik tedavi tüm kadrosu en az 3 yıl deneyimli uzman fizyoterapistlerden oluşan ekibi ile size evinizin konforunda en rahat şekilde iyileşmeniz için evde fizik tedavi hizmeti vermeye devam ediyor.

Evde felç fizik tedavi Marmara Evde Fizik Tedavi ile sizlerle. Marmara Fizik Tedavi hastalarına evlerinin konforunda hizmet vermektedir.

Evde Felç Fizik Tedavi Nasıl Yapılır?

Marmara Fizik Tedavi tarafından sizin kendi evinizde uygulanacak olan fizik tedavi terapisinin hastanede uygulanan herhangi bir fizik tedavi terapisinden herhangi bir farkı ve ya eksik kaldığı herhangi bir yönü yoktur. Tamamen hastane şartlarında ama evinizin konforunda uygulanan bu fizik tedavi terapisi Marmara Fizik Tedavi bünyesinde bulunan ve tamamı en az 3 yıl deneyimli terapistlerden oluşan ekibi tarafından güvenle yapılmaktadır.

Felç Fizik Tedavi

Marmara Fizik Tedavi ekibi evinize gelerek sizin şikayetlerinizi dinler ve rahatsızlığınızı tam olarak teşhis eder. Sonrasında fizik tedavi ekiplerimiz uygulanacak tedavi türüne karar verirler. Son olarak seans sayısı ve seans süreleri belirlenir. Bu belirtilen işlemler tamamen ücretsiz olarak yapılmaktadır. Seans sayısı ve seans süreleri belirlendikten sonra fizik tedavi ekiplerimiz belirlenen tarih ve saatte evinizi gereken tüm ekipmanlar ile ziyaret eder ve tedaviniz başlamış olur.

Evde Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Evinizin rahatlığında yapılan fizik tedavi ve rehabilitasyon uygulamaları tüm hastane ekipman gereksinimleri ve kaydadeğer miktarda tecrübeye sahip uzman doktorlar aracılığı ile yapılır. Fizik tedavinin evde yapılması hastanın hastaneye ve ya rehabilitasyon merkezine giderken yaşayabileceği tüm komplikasyonları ve zaman kaybını tamamen ortadan kaldırmak amacı ile yapılan bir uygulamadır.

Kendi evinizin hijyen ve konfor koşullarında yapılan bu rahat tedavi hastalar için büyük bi kolaylık ve rahatlık sağlar. Üstüne üstlük bazı hastalar bazen yaşları bazen durumları gibi sebeplerden hastane ortamına gelemiyor da olabilir. İşte bu hastalar için evde felç fizik tedavi terapisi konforlu, hijyenik ve rahat bir opsiyon olmanın yanında kelimenin tam anlamı ile bir zorunluluktur.